Відбулися спільна сповідь та соборна Літургія духовенства Смілянського і Городищенського благочинних округів Черкаської єпархії

Четвер, 15.04.2021 15:10

15 квітня 2021 року, у четвер 5-ої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському соборі м. Сміла.

Владиці співслужили благочинні Смілянського та Городищенського  округів протоієрей Петро Дмитрук та протоієрей Іоанн Жигало, клірики обох благочинь. Цього дня ж за традицією, встановленою правлячим архієреєм архієпископом Феодосієм, відбулося спільне великопісне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

Наприкінці Божественної літургії архієпископ Феодосій звернувся до присутніх у соборі з проповідю, в якій розкрив величезне значення правильного християнського життя, узгодженого із Заповідями нашого Спасителя та канонами Православної Церкви.

Усіх парафіян владика благословив святими іконами Божої Матері.