У Покровському соборі м. Сміла відбулося маслособорування парафіян

Четвер, 08.04.2021 10:07

8 квітня 2021 року, у четвер 4-ої седмиці Великого посту, у Покровському соборі м. Сміла відбулося маслособорування парафіян. Цю церковну практику поновлено по всій Черкаській єпархії з благословення керуючого архієрея Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія. Маслособорування звершується в повному обсязі цього Таїнства із дотриманням усіх канонічних вимог.

Маслособорування в Покровському храмі очолив благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук. Йому співслужили клірики собору та Смілянського благочинного округу.

До кінця Великого посту заплановано іще два маслособорування, враховуючи те, що бажаючих долучитися до цього благодатного Таїнства серед парафіян багато.