Митрополит Феодосій очолив соборне богослужіння у Свято-Миколаївському храмі міста Сміла

Середа, 22.09.2021 19:15

22 вересня, у день пам’яті святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, Високопреосвященніший митрополит Черкаський і Канівський Феодосій прибув з архіпастирським візитом до Сміли. Разом з ним прибув Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, вікарій Черкаської єпархії.

У Свято-Миколаївському храмі владика Феодосій очолив соборне богослужіння. Разом з архієреями служили клірики Смілянського благочиння на чолі з протоієреєм Петром Дмитруком. Серед присутніх був також запрошений благочинний Кам’янського округу протоієрей Георгій Пограничний.

Перед початком відбулася тепла зустріч, гостей привітали юні парафіяни — вихованці дитячої недільної школи й родинного дитячого садочку, що діють у цьому храмі.

За Божественною літургією диякон Костянтин Варич був нагороджений правом носіння подвійного ораря.

Було виголошено молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії владика Феодосій очолив молебень святителю Феодосію та звернувся до присутніх з архіпастирським словом, присвяченому життю та подвижництву цього видатного святителя.

Владика подякував настоятелю Свято-Миколаївського храму протоієрею Василію Ворушилу за багаторічне служіння і пастирську працю. Отець Василій є незмінним настоятелем і організатором будівництва цього храму, який визнаний однією з перлин сучасного церковного зодчества у Смілі. Торік виповнилося 10 років його освяченню, а сам настоятель відзначив свій п’ятдесятирічний ювілей.

Насамкінець владика Феодосій і владика Антоній оглянули церковне подвір’я, ознайомилися з діяльністю родинного дитячого садочку, якій діє на громадських засадах за підтримки настоятеля і парафіян.

Прес-служба Черкаської єпархії

Кількість переглядів: 84