У селі Голов’ятине завершується будівництво храму Божого

Вівторок, 13.10.2020 08:08

Цими днями у центрі села Голов’ятине, що на Смілянщині, відбувалася радісна подія: встановлення бань з хрестами на святому храмі Божому, який зводиться тут за підтримки директора ПрАТ «Малобузуківський гранітний кар’єр» Володимира Ніжнікова, сільського голови Олега Руденка та інших благодійників. Незабаром церкву буде урочисто освячено на честь видатного подвижника Православ’я – святителя Спиридона Триміфунтського.

Благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук, який звершив молитву на освячення бань з хрестами, щиросердно подякував добродіям за активну підтримку святої справи. Він сподівається, що вже найближчим часом сюди буде призначено священика, який розпочне регулярні церковні богослужіння.

Бані були встановлені за допомогою крану та працівників Малобузуківського кар’єру, директором якого є добродій Володимир Ніжніков.