Загальноцерковні новини

У Москві підбили підсумки міжнародної конференції «Духовна допомога лікарняних священиків (капеланів) в медустановах»
20 жовтня в прес-центрі МІА «Росія сьогодні» відбулася прес-конференція щодо участі Руської Православної Церкви в допомозі людям із коронавірусною інфекцією та про підсумки міжнародної конференції «Духовна допомога лікарняних священиків (капеланів) в медустановах: право, психологія, організація». (рос.)
21.10.2021
На фестивалі «Віра і слово" розповіли про просвітницький проект «Віра і Хома"
В рамках IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» заступник головного редактора радіо «Віра» О.О. Таржанов за участі старшого редактора О.О. Князєва і директора Шуваловської школи № 1448 О.О. Дмитрієвої провів презентацію проєкту «Віра і Фома». (рос.)
21.10.2021
Митрополит Талліннський Євгеній зустрівся з міністром внутрішніх справ Естонії К. Яані
Під час зустрічі обговорювалися питання, що стосуються епідеміологічної ситуації в країні у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції, а також богослужбового життя Церкви в умовах коронавірусних обмежень. (рос.)
21.10.2021
У рамках фестивалю «Віра і слово» пройшов круглий стіл «Лжестарчество в епоху цифровізації»
В якості спікерів виступили ректор Тульської духовної семінарії ігумен Євфимій (Моїсеєв), керівник відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Кінешемської єпархії протоієрей Андрій Єфанов і глава Правозахисного центру ВРНС, заступник голови Експертної ради з державної релігієзнавчої експертизи при Мін'юсті РФ Р.А. Силантьєв. (рос.)
У Видавничій Раді відбулося засідання робочої групи з кодифікації акафістів
19 жовтня у Видавничій Раді Руської Православної Церкви під головуванням митрополита Калузького і Боровського Климента відбулося чергове засідання робочої групи з кодифікації акафістів. (рос.)
21.10.2021
У Київській духовній академії обговорили актуальні проблеми пастирського служіння
Проблеми пастирського служіння в сучасному світі обговорили учасники XIII Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна і світська освіта: історія взаємовідносин — сучасність — перспективи», яка відбулася 19 жовтня в актовому залі Успенської Києво-Печерської лаври.
В рамках фестивалю «Віра і слово» відбулася зустріч Ради священиків-блогерів
20 жовтня в рамках IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» відбулася зустріч Ради священиків-блогерів, що діє при Синодальному відділі із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ. (рос.)
Настоятель Патріаршого подвір
Настоятель Патріаршого подвір'я в Софії взяв участь у престольному святі Рильської обителі
19 жовтня, коли Болгарська Православна Церква звершує пам'ять преподобного Іоанна Рильського, настоятель Патріаршого подвір'я в Софії архімандрит Вассіан (Змєєв) взяв участь у престольному святі монастиря на честь святого Іоанна Рильського. (рос.)
21.10.2021
У Єгипті пройшов третій раунд переговорів щодо розвитку академічної співпраці між Руською Православною Церквою і Коптською Церквою
11-17 жовтня в Єгипті відбувся третій раунд переговорів щодо розвитку співпраці в академічній сфері між Московським Патріархатом і Коптською Церквою в рамках діяльності Комісії з двостороннього діалогу. (рос.)
21.10.2021
Відбулася онлайн-зустріч Святішого Патріарха Кирила з делегатами IX фестивалю «Віра і слово»
21 жовтня відбулася онлайн-бесіда Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з делегатами IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» «Церква в мінливому світі: виклики та уроки цифровізації».