Загальноцерковні новини

Радіо «Віра» представило концепцію мовлення у Санкт-Петербурзі
Санкт-Петербург став 111-м містом у загальноросійській мережі станції, загальне її охоплення складає понад 60 млн осіб. (рос.)
25.6.2022
Святіший Патріарх Кирил освятив храм благовірних князя Петра та княгині Февронії Муромських у Новоросійську
25 червня Святіший Патріарх Кирил звершив чин великого освячення новозбудованого храму на честь благовірних князя Петра та княгині Февронії Муромських у Новоросійську та очолив Божественну літургію у новоосвяченому храмі.
25.6.2022
Глава Казахстанського митрополичого округу та голова Сенату Парламенту Республіки Казахстан обговорили питання підготовки до З'їзду лідерів світових і традиційних релігій
25 червня, у столиці Казахстану, в Сенаті Республіки відбулася зустріч митрополита Астанайського і Казахстанського Олександра та голови Сенату Парламенту країни М.С. Ашимбаєва. (рос.)
25.6.2022
У Тверській єпархії урочисто відзначили 450-річчя обрітення та перенесення мощей преподобного Єфрема Новоторзького
23 та 24 червня у Тверській єпархії відбулося святкування на честь 450-річчя обрітення та перенесення мощей преподобного Єфрема Новоторзького, засновника Новоторзького Борисоглібського монастиря. (рос.)
Вийшли у світ відривні Патріарші календарі на 2023 рік
У Видавництві Московської Патріархії побачили світ календарно-богослужбові видання на 2023 рік «Здобудь дух мирний…» та «Пресвятая Богородице, спаси нас!». (рос.)
24.6.2022
Відповідальний секретар Синодального комітету із взаємодії з козацтвом взяв участь у семінарі «Козацтво — на варті кордонів Вітчизни»
21 червня у Москві відбувся науково-практичний семінар «Козацтво — на варті кордонів Вітчизни», в рамках якого відбулося перше засідання Експертної ради з формування та розвитку Електронної бібліотеки козацтва на платформі федеральної державної інформаційної системи «Національна електронна бібліотека». (рос.)
24.6.2022
У Москві відбулася презентація освітнього проєкту журналу «Фома» та Класичної гімназії при Греко-латинському кабінеті Ю. Шичаліна
22 червня у Москві відбулася презентація спільного освітнього проєкту журналу «Фома» та Класичної гімназії при Греко-латинському кабінеті Юрія Шичаліна — безкоштовного онлайн-курсу «Історія європейської цивілізації: 30 століть розвитку». (рос.)
24.6.2022
У Синодальному відділі з соціального служіння розповіли про допомогу наркозалежним
26 червня у Росії відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією. Про допомогу, яку надає Церква, розповів керівник напряму допомоги наркозалежним Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння, голова московського центру допомоги залежним «Реабілітація Live» Олексій Лазарєв. (рос.)
24.6.2022
Відбулося засідання комісії Міжсоборної присутності з церковного управління, пастирства та організації церковного життя
Під час засідання обговорювалися документи «Адміністрування в Церкві: мета, завдання, методи і межі» та «Рекомендації щодо роботи з літніми парафіянами». (рос.)
24.6.2022
У Тамбовській духовній семінарії пройшла ІІІ Всеросійська Феофанівська теолого-педагогічна конференція
21-22 червня у Тамбовській духовній семінарії відбулася III Всеросійська Феофанівська теолого-педагогічна конференція (з іноземною участю) «Роль духовної освіти у збереженні культурної спадщини Росії». (рос.)